Sprawdź oferty lokat BGŻ BNP Paribas!

Poszukując interesujących opcji ulokowania w banku pieczołowicie zgromadzonych oszczędności z zamiarem powiększenia ich wartości, warto zerknąć na propozycje lokat znajdujących się w ofercie BGŻ BNP Paribas. Może któraś z nich to najlepsza lokata dla Ciebie?pieniadze

SilnaLokata

Wybierając tą lokatę uzyskamy oprocentowanie 1, 7% dla środków ulokowanych na lokacie trwającej 6 miesięcy. Minimalna kwota umożliwiająca skorzystanie z tej oferty to 1 000 złotych. „SilnaLokata” jest dostępna jedynie bezpośrednio w oddziałach BGŻ BNP Paribas. Po minięciu okresu zapadalności lokaty, ulega ona automatycznemu odnowieniu na taki sam okres czasu i na warunkach procentowych obowiązujących w banku w danym dniu w odniesieniu do lokat klasycznych.

Lokata do 4%

„Lokata do 4%” to lokata progresywna zakładana na okres 12 miesięcy dla kwoty nie mniejszej niż 1 000 złotych. W czasie jej trwania wysokość oprocentowania w skali roku ulega zmianom w kwartalnych odstępach czasu. W miesiącach 1-3 wynosi ono 0, 60%, w trakcie trwania miesięcy 4-6 oprocentowanie wzrasta do 1, 00%, w III kwartale wynosi ono 1, 60%, a w ostatnich miesiącach 10-12 rośnie do poziomu 4, 00%. Uśrednione oprocentowanie na tej lokacie wynosi, więc 1, 80%.Zerwanie lokaty przed terminem zapadalności skutkuje naliczeniem odsetek wyłącznie dla zakończonych cykli miesięcznych. „Lokata do 4%” jest dostępna dla klientów posiadających otwarte w banku BGŻ BNP Paribas konto oszczędnościowe „Eskalacja” lub standardowe konto osobiste.

Lokata na 18 miesięcy

Jak sama nazwa wskazuje za pośrednictwem tej lokaty możliwe jest ulokowanie zgromadzonych środków na okres 18 miesięcy. Uzyskane w jej ramach oprocentowanie jest stale i wynosi 2% w skali roku. Minimalny poziom zdeponowanych na niej wkładów to 1 000 złotych. Istnieje możliwość założenia dowolnej liczby takich lokat.

Lokata ExtraZysk

„Lokata ExtraZysk” daje możliwość wyboru spośród czterech okresów lokacyjnych wraz, z którymi zmienia się proponowana stopa procentowa. Oczywiście im dłuży czas trwania lokaty, tym oprocentowanie lokat jest wyższe. Lokata na 3 miesiące oznacza podjęcie decyzji o ulokowaniu oszczędności na 0, 50%, umowa na 6 miesięcy to 0, 60%, 12 miesięcy oznacza 0, 70%, a odsetki uzyskane ze zdeponowania środków na okres 18 miesięcy zostaną naliczone na podstawie 2% oprocentowania. Niezależnie od wybranej opcji, wystarczy kwota 1 000 złotych by rozpocząć zarabianie przez oszczędzanie.

Po zapoznaniu się z ofertą BGŻ BNP Paribas opłaca się, również rozpatrzyć jaka jest najlepsza lokata listopad 2015.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lokaty bankowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.