Prześledź lokaty dla przedsiębiorstw od Idea Bank!

Nie tylko osoby fizyczne poszukują atrakcyjnych możliwości ulokowania swoich oszczędności, robią to także właściciele firm. Właśnie z myślą o tej grupie docelowej Idea Bank umieścił w swojej ofercie lokaty bankowe dedykowane dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Zobacz, co takiego oferuje ten bank. Kto wie może wśród jego produktów znajdzie się najlepsza lokata dla twoich pieniędzy?Accountant Working At The Office

Lokata Przedsiębiorcza Plus

Lokata ta jest dedykowana dla nowych klientów banku będących osobami fizycznymi lub osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową formę działalności gospodarczej. Minimalna kwota wnoszonego wkładu została tu ustalona na 20 000, 01 złotych, zaś kwota maksymalna to 100 000 złotych. Standardowe oprocentowanie na tej lokacie to 1, 5% w skali roku, jednak może ono ulec podwyższeniu do 3, 25%. Jedyne, co trzeba zrobić by uzyskać tą zwyżkę procentową to opłacić lokatę, a następnie przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną do Idea Banku, kopię wpisu do ewidencji oraz numery NIP i REGON swojej firmy. Czas trwania tej lokaty to jeden miesiąc.

Lokata Gotówkowa – Biznes

„Lokata Gotówkowa – Biznes” to trzy miesięczna lokata dostępna już od kwoty 1 000 złotych. Górny pułap środków możliwych do ulokowania na niej to 1 000 000 złotych. Umożliwia ona uzyskanie oprocentowania 3, 25% pod warunkiem posiadania w Idea Bank konta firmowego oraz dokonania wpłaty środków, jakie miałyby się znaleźć na lokacie za pośrednictwem Mobilengo Wpłatomatu. Otworzenie konta firmowego nie wiążę się z dodatkowymi opłatami. Lokatę można założyć telefonicznie, online lub w oddziale banku.

Lokata Cloud – Biznes

Produkt ten dostępny jest dla klientów w dwóch wariantach o odmiennym, czasie trwania i poziomie wysokości oprocentowania lokat. Decydując się na założenie lokaty na okres 4 miesięcy proponowane przez Idea Bank oprocentowanie wyniesie 3, 2% w skali roku, zaś w przypadku depozytu złożonego na 6 miesięcy odsetki będą naliczane z 3, 0% oprocentowaniem. Lokata jest dostępna przy zgodzie na jednoczesne bezpłatne prowadzenie konta Firma To Ja. Istnieje również dodatkowe obostrzenie mówiące o tym, że warunkiem uzyskania wspominanego oprocentowania jest konieczność utrzymania na koncie Firma To Ja równowartości 10% środków ulokowanych na lokacie. Założenie to musi być spełniane tak długo jak długo lokata jest aktywna.

Oprocentowanie innych lokat możesz przeanalizować na polskabankowosc.com.pl/oprocentowanie-lokat.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lokaty bankowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.